


Koronkowy abażur do lampy wiszącej 9W-E27 koronka 30/20
Opis
Koronkowy abażur do lampy stojącej. Abażur doskonale sprawdzi się jako lampa w sypialni za sprawą romantycznego wzoru ale będzie też ozdobą salonu czy kuchni.
Jeśli jesteś zainteresowany abażurem do lampy wiszącej skontaktuj się z nami.
WYMIARY:
- średnica 30 cm
- wysokość 20 cm
KOLOR: 27 BIAŁA KORONKA RÓŻE biała koronkowa tkanina naklejona na przeźroczystą pleksi (na zamówienie istnieje możliwość zmiany tkaniny abażura na dowolną z wzornika poniżej)
TYP ŻARÓWKI: E27, maksymalna moc żarówki 60W (istnieje możliwość zastosowania redukcji kołnierza do oprawki E14)
MOCOWANIE: abażur nakładany jest na oprawkę E27, a następnie dokręcany pierścieniem, który zapewnia jego stabilność
MATERIAŁ: najwyższej jakości tkanina certyfikowana podklejona od wewnątrz cieniutką pleksi, wykończona lamówką, abażury są dodatkowo zszywane co zapobiega ich rozklejaniu w trakcie użytkowania
Informacje dotyczące sposobu czyszczenia abażurów znajdują się w naszym poradniku - CZYTAJ
Jeśli w naszym sklepie nie znalazłeś/aś interesującego cię abażura, zapraszamy do zapoznania się z zakładką ABAŻURY NA ZAMÓWIENIE
NA ZAMÓWIENIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLORU ABAŻURA NA DOWOLNY Z PALETY PONIŻEJ, w przypadku zmiany koloru lamówka dobiera jest pod kolor wybranej tkaniny.
PALETA KOLORÓW - kliknij aby powiększyć
* abażury produkowane według specyfikacji Klienta (zmiany sposobu mocowania oraz koloru na inny niż widoczny na zdjęciu głównym) nie podlegają zwrotom i wymianie
Dane techniczne
KOLOR | Biały |
TYP ŻARÓWKI | E27 |
KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
RODZAJ MATERIAŁU | KORONKA |
SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 26-30 cm |
WZÓR | WZÓR |
MOCOWANIE | na oprawkę |