Nasi Klienci

Nasi zadowoleni Klienci są dowodem uznania naszej pracy. Poniżej przedstawiamy zdjęcia tylko wybranych wnętrz, które zostały wyposażone w nasze lampy. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom, którzy przy wyborze oświetlenia kierując się wysoką jakością, ciekawym wzornictwem oraz profesjonalną obsługą, wybrali oraz docenili naszą firmę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Klientów detalicznych jak i odbiorców hurtowych.

 Pensjonat Orlik w Bukowinie Tatrzańskiej

ul.Tatrzańska 24a
www.pensjonatorlik.pl

Na zdjęciach poniżej lampki nocne, kinkiety oraz lampy podłogowe z abażurami z serii GINESO. Czarne stelaże oraz abażury w kolorze ecru pięknie podkreślają rustykalny styl pokoi.

 

"Dom Urody" Lipińska Mariola

ul. Wigury 13
Łódź

Salon urody został wyposażony w żyrandole świecznikowe z serii SURMA 6-ramienne w kolorze czarnym, które pięknie rozświetlają wnętrze jednocześnie podkreślając jego charakter. Czerń żyrandoli idealnie współgra z czarnymi elementami wyposażenia gabinetów. Zdjęcia poniżej są dowodem na to, że klasyczne żyrandole pięknie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.


Hotel Restauracja Nekla
ul. Poznańska 10a
62-330 Nekla

Sale restauracyjne hotelu Nekla zostały wyposażone w kilka rodzajów naszych lamp. Na zdjęciach widoczne są plafony ze szklanymi kloszami, brązowe żyrandole z abażurami z serii NEGROS, do których zostały na indywidualne zamówienie dobrane zwisy pojedyncze i podwójne z abażurami w kształcie walców zawieszone nad barem. W sali konferencyjnej natomiast znajdują się plafony oraz kinkiety z abażurami w kształcie sześcianów. Całość tworzy efektowny klimat klasycznych wnętrz. 

 

 

 

Safari
Massage and Wellness
ul. Elizy Orzeszkowej 2E
Siemianowice Śląskie

Eleganckie wnętrza wymagają eleganckiej oprawy, co widać na prezentowanych zjęciach. Poniżej piękne lampy z abażurkami z serii GINESO, w zależności od pomieszczenia w kolorach: stelaż stare złoto oraz złote abażurki lub czarny stelaż oraz abażurki białe z czarnymi lamówkami. Z uwagi na to, iż klientom zależało aby żyrandole były szerokie zostały one na indywidualne zamówienie wykonane w szerszej wersji niż standardowo. Efekt jest świetny, a żyrandole pięknie rozświetlają eleganckie wnętrza.

Gródek nad Bugiem Gródek Dwór Sp. z o.o.

Gródek Dwór 50
08-304 Jabłonna Lacka

Rustykalne wnętrza hotelu wyposażone w podwójne kinkiety z serii IRMAN, w wersji na indywidualne zamówienie oraz żyrandole z abażurkami z tej samej serii pięknie ze sobą współgrają. Dodatkowo nad barem zawisły lampy z dużymi abażurami również wykonane na indywidualne zamówienie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl