Żarówka przeźroczysta PŁOMYK E14 4W 4000K - LED LEDline Filament 230V 470lm biała dzienna

Dostępność: wysyłka do 7 dni roboczych

Opis

ŻARÓWKA DO ŻYRANDOLI ŚWIECZNIKOWYCH

Nowe żarówki z diodą filament dają nowe spojrzenie na oświetlenie LED. Ta przełomowa konstrukcja zawiera włókna LED umiejscowione identycznie jak tradycyjne włókno żarowe, dlatego trudno ją odróżnić od wolframowego poprzednika.

Unikalne połączenie wielu chipów w podłużną strukturę powleczoną obustronnie luminoforem emituje wydajne i przyjemne światło o bardzo wysokim współczynniku oddawania barw, charakterystycznym dla tradycyjnych lamp żarowych. Zaletą tego rozwiązania jest brak widocznych obwodów drukowanych oraz struktur pojedynczych diod LED.

Jedno włókno LED Filament zużywa około 1W energii przy wydajności ponad 100lm/W, nagrzewając się zaledwie do 45-50st.C. Żarówka jest bezpieczna dla użytkownika, nie zawiera toksycznych związków ołowiu i rtęci, nie emituje promieniowania UV oraz IR. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla lamp ozdobnych i dekoracyjnych, gdzie istotną rolę odgrywa design.

Żarówki pobierają do 10 razy mniej energii niż żarówki tradycyjne zachowując bardzo dobre parametry  jasności i barwy światła. Mają 30-krotnie dłuższą żywotność od żarówek tradycyjnych. Nawet po 1 roku użytkowania dokonuje się zwrot inwestycji za zakup żarówek LED.

Żarówki spełniają wszelakie wymagania ogólne dotyczące bezpieczeństwa oraz zamienności żarówek do ogólnych celów oświetleniowych, określane przez normę PN-EN 60432-1:2001. Zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami dla typowych żarówek z żarnikiem wolframowym z trzonkiem E14 zasilanych napięciem 230V. Konstrukcja żarówki nie wymaga żadnych dodatkowych adaptacji istniejącego oświetlenia i pozwala na jej bezproblemową wymianę. Żarówka pasuje do większości standardowych opraw oświetleniowych jakie są dostępne na rynku przystosowanych do żarówek z tzw. małym gwintem E14.

 

 

Dane techniczne żarówki:

moc żarówki 4W
            rodzaj mocowania              E14
strumień świetlny 470 lm
barwa światła biała dzienna
temperatura barwy         4000K        
typ diod Filament
napięcie zasilania 230V AC
kąt świecenia 320o
wymiary: szer. x wys. 35 x 100 mm
Żywotność: 30 000 godzin
Waga z opakowaniem: 35g
Ilość cykli włącz/wyłącz: 50000
Czas nagrzewania lampy do 60%: 1 s
Współczynnik strumienia świetlnego
po 30 000 h świecenia:
30 %
Wskaźnik oddawania barw: ≥80
Czas zapłonu: 1,1 s
Klasa Energetyczna 874/2012: A++

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl